АВТОМОБІЛІ, ЯКІ МИ ПРИВЕЗЛИ З КОРЕИ І США НАШИМ КЛІЄНТАМ У МИНУЛОМУ МІСЯЦІ

Kia Sportage 2016
Kia Sportage 2016
$ 10000
Hyundai Santa FE 2010
Hyundai Santa FE 2010
$ 4900
2017 HYUNDAI SONATA LPI (Газ)
2017 HYUNDAI SONATA LPI (Газ)
$ 6100
2015 KIA K3 (Cerato)
2015 KIA K3 (Cerato)
$ 6900
2015 Hyundai Tucson 2WD (Дизель)
2015 Hyundai Tucson 2WD (Дизель)
$ 11500
2015 Hyundai Tucson 2WD (Дизель)
2015 Hyundai Tucson 2WD (Дизель)
$ 10500
2014 KIA K5 (OPTIMA) LPI (газ)
2014 KIA K5 (OPTIMA) LPI (газ)
$ 4400
2014 HYUNDAI SANTA FE 2WD
2014 HYUNDAI SANTA FE 2WD
$ 9000
Показати ще..

ШЛЯХ АВТОМОБІЛЯ ДО ВАШОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ
В БУДЬ-ЯКІЙ ТОЧЦІ УКРАЇНИ.

ВИБИРАЄМО І ПЕРЕВІРЯЄМО АВТОМОБІЛЬ

Ми допомагаємо Вам вибрати варіант, що Вас зацікавить, і надаємо історію автомобіля.

КУПУЄМО АВТОМОБІЛЬ

Беремо участь в аукціоні і купуємо автомобіль

ТРАНСПОРТУЄМО В УКРАЇНУ

Ми страхуємо автомобіль, організовуємо його доставку в порт відправлення, організовуємо відправку в Україну (морський транспорт, контейнер)

ЗУСТРІЧАЄМО ТА РОЗМИТНЮЄМО

По прибуттю автомобіля в Одеський порт ми ведемо повний супровід по його зустрічі, оформленню, готуємо всі документи до розмитнення та розмитнюваємо автомобіль

ВІДНОВЛЮЄМО

При необхідності, на Ваше замовлення, проводимо ремонт автомобіля (кузовні та малярні роботи)

СЕРТИФІКУЄМО ТА СТАВИМО НА ОБЛІК

Далі ми сертифікуємо та допомагаємо поставити автомобіль на облік

ДОСТАВКА АВТО
В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ УКРАЇНИ

Доставляємо автомобіль у вказане Вами місце в будь-яку точку України.
Ви також можете вибрати автомобіль на нашому складі в Україні ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ

ПРОЙДІТЬ НЕВЕЛИКЕ ОПИТУВАННЯ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЕКІЛЬКА ВАРІАНТІВ, ЩО ПІДХОДЯТЬ ПІД ВАШІ УПОДОБАННЯ ТА БЮДЖЕТ

/

ВИКУПИМО ВАШ АВТОМОБІЛЬ В РАХУНОК ОПЛАТИ АВТО ІЗ КОРЕЇ АБО США

Заповніть дані про Ваше авто і ми порахуємо, за скільки ми можемо викупити Ваш старий автомобіль в рахунок покупки авто з КОРЕЇ або США
Введіть ваші контакти і особисто керівник відділу по імпорту автомобілів оперативно зв'яжеться з Вами для подальшого підбору автомобіля

Питання та відповіді про авто з Кореї, що задаються найчастіше

Як і де підібрати собі автомобіль?

Купити авто в Кореї можна як на звичайних сайтах з продажу б/в автомобілів, так і на аукціонах. Серед найпотужніших інтернет-майданчиків можна виділити такі як Autowini, Beforward, Encar та ін. Найбільш поширеними пропонованими брендами є Hyundai, KIA, SsangYoung.

Ціна послуги за все 500 $!

Ми підбираємо автомобіль за Вашим запитом, проводимо консультацію, перевіряємо стан авто, супроводжуємо оплати, організуємо доставку, експедирування, митне оформлення, сертифікацію та постановку на облік.

Коли і кому платити?

Для зручності покупця, оплата ділиться на кілька частин.

На першому етапі проводиться оплата в розмірі 500 $. Ці гроші потрібні для того, щоб в разі відсутності оплати з Вашого боку за автомобіль, ми могли сплатити всі комісії продавця для його повернення. Це свого роду підтвердження того, що ви твердо вирішили купити машину, але навіть якщо ви передумали купувати - гроші будуть повернуті в повному обсязі.

Після підтвердження покупки автомобіля - виставляється офіційний рахунок за автомобіль та доставку. Протягом 3-х днів ви робите оплату в ПриватБанку.

Останній платіж ви робите вже після того, як машина прибула в Україну - за експедирування, підготовку митної документації та митні платежі.

Історія автомобіля та його стан?

Вподобаний та обраний автомобіль ми перевіряємо додатково, історію його експлуатації і обслуговування ви отримуєте відразу ж - таким чином, ви точно знаєте, який автомобіль та в якому стані купуєте. Так само наш представник в Кореї робить фото і відео звіт по автомобілю, перевіряє стан лакофарбового покриття.

Термін доставки?

Доставка авто з Кореї здійснюється на спеціальному поромі. На відміну від доставки з США, машини з Кореї не завантажуються в контейнер, а заганяються на спеціальний корабель. Така доставка набагато безпечніше, оскільки ймовірність пошкодження автомобіля при такому транспортуванні зводиться до мінімуму. Орієнтовний термін доставки по морю 45 днів.

Самостійна покупка можлива?

Можливість самостійної покупки авто в Кореї відсутня. Ключові причини - очну виїзну перевірку автомобіля в Кореї може зробити тільки наш експерт-представник, що є ключовим при ухваленні рішення про покупку обраного автомобіля.

Також формальний покупець автомобіля (в даному випадку це наша компанія) повинен мати бізнес-акаунти на провідних торгових майданчиках Кореї і налагоджені домовленості з логістичними партнерами по доставці в Україну.

Питання та відповіді про авто з США, що задаються найчастіше

Автомобілі в США дешевше на 30-50% ніж в Україні?

В Америці продається понад 17 млн автомобілів на рік. Такі цифри обумовлені тим, що уряду США вигідно стимулювати збут нових автомобілів - на цьому заробляють багато - виробники, банки, страхові компанії та автосалони, а в свою чергу це податки, які капають в держскарбницю. Пересічному американцеві купувати б/в машину не має сенсу, адже він легко може взяти новий автомобіль в лізинг на вигідних умовах - кредит 0%, безкоштовне ТО і багато інших сервісів, що дозволяють не роздумуючи, віддавати перевагу машині з салону, а не зі стоянки вторинних авто.

І в цей же час, б/в машини в великій кількості реалізуються на майданчиках та аукціонах, які після відправляються за кордон. І в такому випадку, вживаний автомобіль вигідніше купувати саме на аукціонах - тут і вибір великий, і поторгуватися можна. Вартість машини визначається вже в процесі торгів учасниками та в більшості випадків ніяк не пов'язана з ринковими цінами. Простий приклад: Toyota Camry 2016 року в відмінному стані виставлена за ціною 7500 $, а BMW 3 F30 2015 роки за 16000 $ - а це, як мінімум, на 30-50% дешевше ніж в Україні.

Як і де підібрати собі автомобіль?

Все просто: ви повідомляєте нам, який автомобіль вас цікавить - марка та модель. Наш експерт підбирає кращі варіанти, представлені на надійних сайтах-аукціонах Copart (https://www.copart.com) Mahneim (https://www.manheim.com/) та Insurance (https://www.iaai.com) , розраховує вартість авто з урахуванням покупки на аукціоні, доставки та розмитнення і погоджує з вами всі варіанти. А якщо ви знаєте, який саме автомобіль вам потрібен - наш експерт підбере найкращі варіанти згідно з вашим бюджетом.

Ціна питання - від 299 $!

Ми пропонуємо на вибір три пакети послуг:

 • Пакет «ЕКОНОМ» - 299 $
  Ви самостійно підбираєте автомобіль на сайті аукціону (Copart, IAAI, Manheim), який ми для Вас викуповуємо та організовуємо його повний супровід до моменту постановки на облік (доставка в Україну, розмитнення, відновлення, сертифікація і т.д.)
 • Пакет «СТАНДАРТ» - 499 $
  Додатково до послуг пакета «ЕКОНОМ» ми надамо Вам повну офіційну історію автомобіля (з усіх доступних джерел), підтверджуємо заявлені пошкодження, а також інформацію про його поточного власника і можливості продажу на експорт, щоб максимально убезпечити Ваш вибір.
 • Пакет «ПРЕМІУМ» - 899 $
  Даний пакет включає в себе всі послуги пакетів «ЕКОНОМ» і «СТАНДАРТ». Додатково до цього наші експерти будуть займатися підбором автомобіля згідно ваших побажань.
Коли і кому платити?

Для зручності покупця, оплата ділиться на кілька частин.

На першому етапі проводиться оплата в розмірі 500 $. Ці гроші потрібні для того, щоб в разі відсутності оплати з Вашого боку за автомобіль, ми могли оплатити всі комісії продавця для його повернення. Це свого роду підтвердження того, що ви твердо вирішили купити машину, але навіть якщо ви передумали купувати - гроші будуть повернуті в повному обсязі.

Після підтвердження покупки автомобіля - виставляється офіційний рахунок за автомобіль та доставку. Протягом 3-х днів ви робите оплату в ПриватБанку.

Останній платіж ви робите вже після того, як машина прибула в Україну - за експедирування, підготовку митної документації та митні платежі.

Історія автомобіля та його стан?

Вподобаний і обраний вами автомобіль ми додатково перевіряємо в офіційній базі США «CARFAX». Всі офіційні документи про стан машини, її повну історію використання і обслуговування ви отримуєте відразу ж - таким чином, ви точно знаєте, який автомобіль та в якому стані купуєте.

Термін доставки?

Після того як угода буде здійснена на аукціоні, наш представник супроводжує машину на евакуаторі в найближчий порт США. Авто завантажується в контейнер та доставляється морським транспортом в Україну.

Середній термін доставки авто в порт Одеси займає 60 днів - в залежності від того в якому регіоні машина знаходиться в Америці. На час транспортування автомобіль застрахований. У будь-який час доби ви можете відстежувати місцезнаходження машини та час прибуття в Україну.

Самостійна покупка можлива?

Ви можете самостійно купити машину на аукціоні в США і організувати її доставку в Україну.

Для цього необхідно:

 • - Самостійно підібрати автомобіль на сайтах-аукціонах Copart або Insurance. І самостійно брати участь в торгах як фізична особа. Без дилерської ліцензії ваша комісія складе від 20% від суми автомобіля.
 • - А далі - організувати доставку авто в найближчий американський порт і звідти доставку авто на територію України. Знайти надійного митного брокера для оформлення всієї необхідної документації.
OK
>